O mně


Dobrý den,

zdvořile se Vám dovoluji představit, jmenuji se René Treu - profesionální makléř, odborník na realitní trh od roku 2001, jednatel a majitel ERA Centrum MAXIMAL - PRAHA, zakládající člen sítě realitních kanceláří ERA® v ČR. 

Dále člen „Občanského sdružení majitelů čínžovních a bytových domů v ČR“, prostředím a problematikou ohledně nemovitostí se zaobírám komplexně již řadu let a jsem si plně vědom, že každá nemovitost vyžaduje individuální přístup a péči.

Provozovna a sídlo - adresa Radlická 640/11, Praha 5 - Smíchov (spojení MHD, metro B - SMÍCHOVSKÉ NÁDRAŽÍ či RADLICKÁ, tramvaj a bus - KŘÍŽOVÁ)

Tyto řádky čtete nejspíše proto, že plánujete PRODAT nemovitost BEZPEČNĚ a VÝHODNĚ. Velmi si zakládám na seriózním, zodpovědném a etickém přístupu ke klientům. Vážím si vložené důvěry a bude mi ctí být Vašim osobním odborným poradcem, průvodcem a ochráncem v současné realitní džungli. 

S úctou a přáním hezkého dne René Treu - profesionální makléřodborník na realitní trh od roku 2001, jednatel a majitel ERA Centrum MAXIMAL - PRAHA.

 

Zavolejte mi na 602 433 940,

nebo napište na rene.treu@era-reality.cz.

 

20
let odborné praxe od roku 2001
98%
úspěšnost prodeje
473
prodaných nemovitostí
René Treu

Proč právě se mnou?


VYZNÁM SE


Odborník na realitní trh
od roku 2001.

JDU S DOBOU


Používám špičkové služby
a moderní nástroje.

ZKUŠENOSTI


Při prodeji Vás bude zastupovat
TOP odborník v oboru.