Načítání...

Zvažujete prodej ?

Odborník na realitní trh pro Prahu a okolí již od roku 2001 - patřím mezi TOP 10 nejlépe hodnocených makléřů v ČR, zakládající člen sítě realitních kanceláří ERA® v ČR, jednatel a majitel ERA® kanceláře pro Prahu a okolí.

 

Působnost Praha a Středočeský kraj.

 

Existuje mnoho možností, jak NABÍZET nemovitost neúspěšně.  

Jen jediný způsob vede k cíli, jak PRODAT nemovitost úspěšně.

A právě ten Vám nabízím.

 

Prodejte bezpečně a bez starostí, kompletní realizace prodeje nemovitostí tzv. na klíč - realitní a právní servis, odhady, aukce, hypoteční úvěry a další doprovodné služby. 

Při prodeji Vám bude osobním odborným poradcem, průvodcem a ochráncem v současné realitní džungli TOP odborník v oboru.  

top10_rt

2

3

6
    

O mně

Dobrý den,

zdvořile se Vám dovoluji představit, jmenuji se René Treu - patřím mezi TOP 10 nejlépe hodnocených makléřů v ČR, odborník na realitní trh pro Prahu a okolí již od roku 2001, zakládající člen sítě realitních kanceláří ERA® v ČR, jednatel a majitel ERA® kanceláře pro Prahu a okolí.

Dále jsem členem „Občanského sdružení majitelů činžovních/bytových domů v ČR", oblastí nemovitostí se zaobírám komplexně již řadu let a jsem si plně vědom, že každá nemovitost vyžaduje individuální přístup a péči.

Tyto řádky čtete nejspíše proto, že plánujete prodat nemovitost bezpečně a bez starostí. Velmi si zakládám na seriózním, zodpovědném a etickém přístupu ke klientům. Vážím si vložené důvěry a bude mi ctí být Vašim osobním odborným poradcem, průvodcem a ochráncem v současné realitní džungli.

S pozdravem a přáním hezkého dne René Treu, jednatel a majitel ERA® kanceláře pro Prahu a okolí.

Působnost Praha a Středočeský kraj.

Volejte na tel. 602 433 940, nebo napište a kontaktní formulář KLIKNI ZDE.

ZKUŠENOSTI

Odborník na realitní trh již od roku 2001, zakládající člen sítě realitních kanceláří ERA® v ČR, jednatel a majitel ERA® kanceláře pro Prahu a okolí.

JDU S DOBOU

Používám špičkové služby a moderní nástroje. 

OCENĚNÍ

Patřím mezi TOP 10 nejlépe hodnocených makléřů v ČR.

René Treu
21
let odborné praxe od roku 2001
98 %
úspěšnost prodeje
100 %
garance

Reference od klientů

30_reference 29_reference 28_reference 27_reference 26_reference 25_reference 24_reference 21_reference 20_reference 19_reference 18_reference 17_reference 14_reference 12_reference 5_reference 3_reference 1_reference 23_reference 22_reference 16_reference2_reference 4_reference15_reference     7_reference 9_reference11_reference  10_reference20-7-2020_reference 8_reference

Nejnovější články

Pivař jásá, makléř pláče. Na trhu přibývá ležáků
28. 09. 2022

Pivař jásá, makléř pláče. Na trhu přibývá ležáků

Zpráva, že na trhu přibývá ležáků, by potěšila jistě milovníky zlatavého moku. Když je ale řeč o nemovitostech, pozitivní náboj zprávy je pryč. V nabídkách realitních kanceláří se začínají objevovat nemovitosti, které na majitele čekají měsíce. Makléři radí, zlevňujte.

Jaké jsou výhody bydlení v pronájmu a proč je znát?
02. 09. 2022

Jaké jsou výhody bydlení v pronájmu a proč je znát?

Rodinný dům s malou zahrádkou a bazénem, v klidné části a blízko města. Přesně takový sen má většina Čechů. Současná situace ale napovídá, že si sen nebudou moci splnit, pokud si nemovitost nepronajmou. Proč ne? Bydlení v nájmu má nespočet výhod.

Trh nemovitostí možná ochladí. Úspěšný prodej má jasná pravidla
26. 07. 2022

Trh nemovitostí možná ochladí. Úspěšný prodej má jasná pravidla

Vysoká míra inflace, růst cen nemovitostí, válka na Ukrajině, stále nedostupnější hypoteční úvěry. Trh nemovitostí reaguje na všechny proměnné a makléř musí vsadit na profesionální jednání a reálně nastavenou kupní cenu. Jak úspěšně prodat nemovitost v době nejistot?

Všechny články

E-book

7 nejčastějších chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů

Kontakt

 Volejte na tel. 602 433 940, nebo napište a níže kontaktní formulář.

 

 

 

Kontaktní formulář

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení